Detský notebook

Detský notebook

Detský notebook

Detský notebook patrí medzi detských priateľov, ktorý slúži na používanie doma, ale taktiež aj na cestách. Detský notebook dokáže naučiť deti potrebné znalosti, ktoré dokážu Vašu ratolesť pripraviť na prvý ročník základnej školy. Tento notebook obsahuje 30 náučných a zábavných aktivít, ktoré sú kompletne v slovenskom jazyku.

Niektoré hračky dokážu zdokonaliť detské vedomosti zábavným spôsobom. Práve toto deti milujú. Vy zase budete milovať to, že Vaše dieťa nepôjde do prvej triedy úplne nepripravené, práve naopak, bude omnoho bystrejšie, ako ostatné deti, ktoré túto skvelú vychytávku nevyužili.

Detský notebook je vytvorený pre nenásilné učenie základných znalostí. Tento prístroj dokáže rozvíjať jazyk, matematiku, hudbu a logiku Vášho dieťaťa. V notebooku nájdete celkom 30 rôznych náučných aktivít v slovenčine. Dieťa sa dokáže naučiť abecedu, rozoznávať veľké a malé písmená, písať písmená, ale taktiež aj celé slová. Samozrejmosťou je aj počítanie do 100, rozoznávanie nôt, poznávanie smerov, ale aj zdokonaľovanie pamäti.

Práve detský notebook dokáže mnoho deťom formou hry pomôcť k dobrému vzťahu k učeniu, ale taktiež aj pri ďalších iných školských aktivitách. Dieťa sa zároveň učí, že učenie môže byť veľmi zábavné, ale aj zaujímavé. Detský notebook slúži aj na to, aby sa dieťa dokázalo naučiť pracovať s klávesnicou, keďže žijeme v dobe kedy je práve práca s PC veľmi dôležitou súčasťou života. Klávesnica na detskom notebooku je úplne identická s tou klasickou.

Pokiaľ chcete, aby sa Vaše dieťa adaptovalo do školy oveľa rýchlejšie, detský notebook je určite perfektnou voľbou, ako Vášmu dieťaťu pri tejto adaptácii pomôcť.

Napíš komentár